mbsts kitabı Ferhat Erdoğan
Haber Detayı
07 Şubat 2019 - Perşembe 11:11
 
EBRAR CAMİ HALILARI
25 YILLIK SEKTÖREL HALI DENEYİMİMİZİ AYAKLARINIZIN ALTINA SERELİM..
- Haberi
EBRAR CAMİ HALILARI

Ebrar Halı olarak, firmamız çekirdekten yetişmiş bir ekibe sahiptir. Halıcılık sektöründe özellikle de cami  halıları taleplerini en iyi bir şekilde karşılama gayreti içerisindedir. Bu süreçte üzerinde durduğumuz bazı hizmet özelliklerimiz bulunmaktadır. Bu özellikler sayesinde müşterilerimiz için her daim daha kaliteli bir şekilde hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü ekibimizle pek çok koşulda çözüm üretmeye odaklı bir anlayışa sahibiz.

 

Geçmişten günümüze kadar faaliyet gösterdiğimiz süre boyunca Türkiye’nin dört bir yanında pek çok cami ve otel halısı taleplerini karşıladık, pek çok önemli projeyi tamamladık. Bu süreçte pek çok müşterimizi memnun etmeyi başardık. Güncel teknolojik gelişmelere de ayak uydurarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

Firmamız hizmet sürecinde aynı zamanda müşterilerimizin merak ettiği konular hakkında da ayrıntılı bilgi vermektedir. Bu sayede müşterilerimiz daha bilinçli bir şekilde karar verebilmektedir.

Hizmetlerimizde her daim “uygun fiyat, kaliteli ürün” prensibini benimsedik. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken “fiyat” ikinci plandadır. Çünkü “müşteri memnuniyeti” odaklı bir hizmet anlayışına sahibiz.

 

Geçmişte olduğu gibi, günümüzde de zengin halı tasarımlarına önem veriyoruz. Çünkü cami cemaatinin tasarımlar konusunda da ne kadar “seçici” olduğunun farkındayız. Amacımız tüm müşterilerimizi bu anlamda memnun edebilmek. Öte yandan halıların sadece tasarımdan ibaret olmadığını da biliyoruz ve malzeme kalitesini de ön planda tutuyoruz. %100 oranında imal edilen, saf malzemeye sahip halı modellerimiz bu sayede müşterilerimizin uzun vadede beklentilerini karşılamaktadır. İmalat ve satışını gerçekleştirdiğimiz her bir halı modelinin pek çok koşulda dayanıklılık gösterdiğine dair güvence vermekteyiz.

İstediğiniz en güzel ve kaliteli halı modelini sunmaya hazırız…

<< DESENLERİMİZ >>

YÜN CAMİ HALISI İÇİN TIKLAYIN

 

AKRİLİK CAMİ HALISI İÇİN TIKLAYIN

 

YÜN CAMİ HALISI ÖZELLİKLERİ NEDİR?

 

EBRAR HALI İLETİŞİM

Beyazıt Mahallesi Menderes Bulvarı No:59/A Demirci | Manisa

Telefonlarımız

0 236 462 1717

0 532 051 2245

0 532 670 6936

0 532 767 4254

www.ebrarcamihalilari.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: EBRAR, CAMİ, HALILARI,

Ferhat Erdoğan mbsts

Haber Yazılımı