mbsts kitabı Ferhat Erdoğan
Haber Detayı
04 Nisan 2020 - Cumartesi 10:19
 
İSLAMOĞLU KONUŞTUKÇA BATIYOR
Nereye sataşacağını bilemeyen Mustafa İslamoğlu seviyesiz bir dille şimdide İmamlara sataşmaya başladı
DİYANET Haberi
İSLAMOĞLU KONUŞTUKÇA BATIYOR

TV Kanalı kapatılan İslamoğlu fireni boşalmışcasına nereye sataşacağını bilemez hale geldi. Son günlerde kendisi Diyaneti hedef almaya başladı. Kendisi gündemde kalmaya çalışıyor ama çok şey yazmayacağız bizim gündemimizde olamaz zaten. Sevyesiz bir dille İmamlara seslenmeye çalışıyor ama biz seviyemizi bozmayız.

Minarelerden yükselen dua seslerini bastıran ıslık sesleri için tek kelime bile edemeyen İslamoğlu Minarelerden yükselen Sela sesleri ile rahatsızlığını dile getirdi. Utanmadan birde kalkıp (sanki inanacak) hadisten delil istiyor. Yahu sana bin delil sunarız sunmasına da sen inanmazsın.

Allah bizden Rasulüne salatü selam getirmemizi, ona hürmet ve saygı göstermemizi hatta onun yanında seslerimizi yükseltmememizi bile emretmişken kalkıp Sela okumanın  delilini istemek cahilliğin en büyük ispatıdır.

Biz sadece iki ayet-i kerime örnek vermekle yetineceğiz. Şunu ifade edelim ki bu ayetleri İslamoğlu için değil, bilmeden onun yolundan giden Müslümanlar için veriyoruz.

EY İSLAMOĞLU'NUN PEŞİNDEN GİDENLER..
ALLAH c.c. Ahzab suresi 56 da salatü selam getirmemizi emrediyor, Fetih suresi 9. Ayette de Rasulüne saygı ve hürmet göstermemizi emrediyor..
"Kuşkusuz Allah ve melekleri, Nebi'ye salat ederler. Ey iman edenler! Siz de O'na salat edin. Tam bir bağlılıkla salat edin. (Ahzab-56)"

إِنَّ اللَّهَ وَمَلَائِكَتَهُ يُصَلُّونَ عَلَى النَّبِيِّ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَيْهِ وَسَلِّمُوا تَسْلِيمًا
"Ta ki (ey müminler!) Allah'a ve Resûlüne iman edesiniz, Resûlüne yardım edesiniz, O'na saygı gösteresiniz ve sabah akşam Allah'ı tesbih edesiniz.(Fetih-9)"

لِتُؤْمِنُوا بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ وَتُعَزِّرُوهُ وَتُوَقِّرُوهُ وَتُسَبِّحُوهُ بُكْرَةً وَأَصِيلًا

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İSLAMOĞLU, KONUŞTUKÇA, BATIYOR,
Haber Yazılımı