mbsts kitabı Ferhat Erdoğan
Haber Detayı
16 Aralık 2014 - Salı 12:30
 
Kurum İçi Naklen Kur'an Kursu Öğreticisi Alımı Ek Tercih
01/09/2014-12/09/2014 tarihleri arasında Rıfat Börekçi Eğitim Merkezi Müdürlüğünde yapılan “Kurum İçi Naklen Kur’an Kursu Öğreticisi Alımı Sözlü Sınavı” sonucunda başarılı olarak atama kontenjanına giren adaylardan tercihlerine yerleşemeyen 57 kişi ile münhal bulunan 29 kadro için sözlü sınav puanına göre ek tercihle toplam 86 Kur’an kursu öğreticisinin naklen ataması yapılacaktır.
SENDİKA Haberi
Kurum İçi Naklen Kur'an Kursu Öğreticisi Alımı Ek Tercih

Atanma işlemlerine esas olmak üzere;


 

1- Adaylar Tercih işlemlerini 17/12/2014–22/12/2014 tarihleri arasında https://ikys.diyanet.gov.tr web adresi üzerinden kendi kullanıcı hesapları vasıtasıyla yapacaklardır.

2- Adaylar 15 Kur’an kursu tercihi yapacaklardır.

3- Tercihlere yerleştirme işlemleri sözlü sınav başarı puanı en yüksek olandan başlamak suretiyle Başkanlığımızca bilgisayar ortamında gerçekleştirilecektir. Puanların eşit olması durumunda, MBSTS puanı yüksek olana, onun da eşit olması halinde hizmet süresi fazla olana, bu sürenin eşitliğinde yaşı büyük olana öncelik verilecektir.

4- Söz konusu tarihler arasında müracaat etmeyen adayların atama işlemleri yapılmayacaktır.

5- Başkanlığımızca 18/09/2014 tarihinde yapılan yerleştirme sonucunda tercihine yerleşip göreve başlamayanlar müracaat edemeyeceklerdir.


 

İlgililere duyurulur.


 

kaynak: D.İ.B.İNSAN KAYNAKLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ


 

Kaynak: (diyanet.gov.tr) - diyanet Editör: admin
Etiketler: Kurum, İçi, Naklen, Kur'an, Kursu, Öğreticisi, Alımı, Ek, Tercih,

Ferhat Erdoğan mbsts

Haber Yazılımı